<oembed><version>1.0</version><provider_name>TRT Shared Services</provider_name><provider_url>https://www.trt.com/sg/</provider_url><author_name>GCM Ced</author_name><author_url>https://www.trt.com/sg/author/gcm-ced/</author_url><title>RE-1600-2048-WW-S | EOSL date</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="lSIUOk3JQo"&gt;&lt;a href="https://www.trt.com/sg/eosl-library/re-1600-2048-ww-s/"&gt;RE-1600-2048-WW-S&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.trt.com/sg/eosl-library/re-1600-2048-ww-s/embed/#?secret=lSIUOk3JQo" width="600" height="338" title="&#x201C;RE-1600-2048-WW-S&#x201D; &#x2014; TRT Shared Services" data-secret="lSIUOk3JQo" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;